1-KAN ÇÖZÜCÜ
Yapısında bulunan enzim sayesinde elyafa fikse olmuş kan, süt, kakao, yumurta, vücut kiri ve et sosları gibi protein içeren lekelerin çıkarılmasında kullanılır. Renkli ve hassas çamaşırlara uygulamadan önce tekstilin görünmeyen bir köşesinde denenmelidir.
AMBALAJ:5 kg

2-ÇAMAŞIRLAR İÇİN NÖTRALİZE EDİCİ
Son durulama suyuna eklenerek deterjan kalıntılarını nötralize eder. Bu nedenle ütü ve kurutma esnasında çamaşırda oluşacak sararmayı ortadan kaldırır. Cilt tahrişi kaynaklı şikayet ihtimalini ortadan kaldırır.
AMBALAJ:20 lt

3-OKSİJEN BAZLI AĞARTICI
Her türlü çamaşır makinasında kullanılır. Oksijen bazlıdır. Her sıcaklıktaki yıkama suyunda optimum ağartma etkisi gösterir. En yüksek verim 60-80 derece aralığıdır. Lokal leke sökme işlemi için çamaşıra dogrudan uygulanabilir.
AMBALAJ:20 LT

4-GRİLİK VE KİREÇ GİDERİCİ
Çamaşır üzerine birikmiş kireç tabakalarını temizler. Grileşmiş ve sertleşmiş çamaşırları eski beyazlığına ve yumuşaklığına kavuşturur.
AMBALAJ:5 lt

5-DEMİR BAĞLAYICI YIKAMA MADDESİ
Yıkama suyundaki demiri etkisiz hale getirerek, çamaşırların sararmasını önler. Yumuşatıcı ile birlikte kullanılabilir.
AMBALAJ:5 lt

6-KİR YAĞ ÇÖZÜCÜ
Çamaşırlardaki inatçı kir ve yağları çıkarmak için kullanılır.Tül, yünlü, sentetik gibi nazik çamaşırların yıkanması için idealdir. Her su sıcaklığında ve sertliğinde etkilidir.
AMBALAJ:5 lt

7-ÇAMAŞIR PAS SÖKÜCÜ
Çamaşırdaki paslı yıkama sularından gelen demirin yol açtığı renkli lekerin giderilmesinde kullanılır. Hem çökelmiş, hem kimyasal bağlı demiri giderir. Çamaşırı grileştiren silikat tabakalarını söker. Sudaki metal iyonlarının yol açtıgı tüm renklenmelerin giderilmesinde etkilidir. Çamaşırları orijinal görünümlerine kavuşturarak yeniden kullanılabilir hale getirir.
AMBALAJ:5 lt

8-BOYAR MADDELER İÇİN İNDİRGEN AĞARTICI
Yıkama suyunda bulunan demirden ötürü sararmış çamaşırların beyazlatılmasında ve renkli çamaşırlarla yıkanmış boyanmış beyaz çamaşırların eski renklerine döndürülmesinde kullanılır. Renkli çamaşırlarda kullanılmaz. Yüksek klorlu ağartma işleminden sonra kloru nötralize etmek için kullanılır.Pamuklu, sentetik karışık her türlü çamaşırda kullanılır.
AMBALAJ:5 kg

9-ÇAMAŞIR KİREÇ ÇÖZÜCÜ
Kireçlenerek grileşmiş çamaşırların özel yıkama programıyla, birikmiş kirecinden, kirecin içine yerleşmiş kir ve yağlarından arındırılması,beyazlatılıp yenilenerek tekrar kazanılması için kullanılır.
AMBALAJ:5 lt

10-SIVI ÇAMAŞIR KOLASI
Pamuklu, keten, sentetik/pamuklu karışımı her tür tekstile istenen formu verir. Birikim oluşturmaz ve renklilerde de güvenle kullanılır. Soğuk suda kolayca çözünür, çökelti oluşturmaz.
AMBLAJ:20 lt

11-TANİN BAZLI LEKE ÇÖZÜCÜ
Meyve ve meyvesuları, kola, çay, kahve, kakao, dondurma, kırmızı şarap, çimen,mürekkep gibi boyar maddeler içeren, bitki özünde bulunan tanin türü lekelerin çıkarılmasında kullanılır. Renkli çamaşırlarda ve sentetik elyaflı çamaşırlarda kumaşın göze batmayan bir köşesinde ön deneme yapılmalıdır.
AMBALAJ:0.75 l

12-YAĞ BAZLI LEKE ÇÖZÜCÜ
Doğal ve madeni yağ, krem, ruj, oje, ayakkabı boyası, yağlı boya, zift, katran, mum, zamk ,tükenmez kalem, mayonez, çikolata gibi organik bileşikler içeren lekeleri çıkarmak için kullanılır. Renkli çamaşırlarda ve sentetik elyaflı çamaşırlerda kumaşın göze batmayan bir köşesinde ön deneme yapmalıdır.
AMBALAJ:0,75 lt

13-PAS LEKESİ ÇIKARCI
Demir, bakır gibi metallerin oluşturduğu yıkama ile çıkmayan pas lekelerinin temizlenmesinde, ayrıca çamur ve çimento lekelerinin çıkarılmasında da kullanılır. Renkli çamaşırlarda ve sentetik elyaflı çamaşırlarda kumaşın göze batmayan bir köşesinde ön deneme yapılmalıdır. AMBALAJ:0,75 lt

14-PROTEİN LEKELERİ ÇÖZÜCÜ
Süt, yumurta, vücut kiri, kan gibi protein içeren ve normal bir yıkama ile çıkmayan, pişerek yerleşmiş lekelerin temizlenmesinde kullanılır.
AMBALAJ:5 kg torba

15-ÇAMAŞIR DEZENFEKTANI

Çamaşırların her türlü mikro organizmadan dezenfekte edilmesinde kullanılır. Alerjik bünyeli ve bebek çamaşırında kullanıma uygundur.