1-GÜMÜŞ TEMİZLEME ÜRÜNÜ
Okside olarak zamanla kararan gümüş malzemelerin eski parlaklığını kazanması için kullanılır. Daldırma yöntemi ile gümüşleri tek tek ovmak gibi zaman alıcı işlere gerek kalmaz. Temizlik en fazla 20 sn. sürer.
AMBALAJ:5 L

2-PORSELENLERDEKİ METAL İZLERİNİ TEMİZLEME ÜRÜNÜ
Metal çatal bıçakların porselen tabaklar üzerinde,kaşıkların ise porselen fincanlar içinde bıraktığı siyah çiziklerin giderilmesinde kullanılır. Daldırma yöntemi ile bu çizikler 1 saatte kolayca ve tamamen giderilir. Porselenler temiz ve yeni bir görünüm kazanır.
AMBALAJ:5 L

3-MUTFAKLAR İÇİN YÜKSEK PERFORMANSLI YAĞ ÇÖZÜCÜ
Ocak, fırın, davlumbaz gibi mutfak ekipmanlardaki yanmış/yapışmış yağ tabakalarının temizliğinde kullanılan yüksek performanslı yağ çözücü üründür. Dik yüzeylere mükemmel bir şekilde tutunur. Yüzeydeki yağlı kalıntıya derinlemesine işler. Uygulandığı yüzeyden kolayca ve tamamen durulanabilir. Paslanmaz çelik yüzeyler için uygundur. Mutfak ekipmanlarına zarar vermez.
AMBALAJ:0,80 L

4-YANMIŞ YAĞ TEMİZLEME ÜRÜNÜ
Mutfak ekipmanlarında zamanla oluşan yanmış veya karamış yağ kalıntılarının temizliğinde kullanılan alkali temizleyicidir. Paslanmaz çelik malzemeler içinde uygundur. Hem kaynatma, hemde daldırma yöntemi ile kullanılır. Uygulandıgı yüzeyden kolayca ve tamamen durulanabilir. Her türlü ağır kir için uygundur. Mutfak ekipmanları üzerinde zararlı etkisi yoktur.
AMBALAJ: 5 L

4-MUTFAK İÇİN GENEL AMAÇLI ALKALİ TEMİZLİK ÜRÜNÜ Mutfaklarda ve gıda üretimi yapılan tesislerde çalışma alanlarının günlük temizliğinde ve kısmen yanmış, yapışmış ağır yağlı kirlerin temizliğinde kullanılan köpüklü alkali temizleyicidir. Üretim ekipmanı, tezgahlar, zemin ve dik yüzeylerin temizliğinde köpük ekipmanları ile kullanılır. Her türlü organik kir üzerinde etkilidir. Ürün kolayca ve tamamen durulanabilir, mutfak ekipmanları üzerinde zararlı etkisi yoktur.
AMBALAJ:10 L

5-QAC KATKILI ALKALİ TEMİZLİK ÜRÜNÜ
Mutfaklarda ve gıda üretimi yapılan tesislerde, çalışma alanları, ekipman ve tezgahlarda hijyen sağlamak için kullanılan QAC katkılı alkali temizlik ürünüdür. Özel formülü sayesinde etkin ve kalıcı hijyen sağlar. Kısa temas sürelerinde dahi etkilidir. En ince aralıklara kadar nüfuz ederek başarılı bir uygulamayı garanti eder. Kolayca ve kalıntı bırakmadan durulanır.İçeriğinde parfüm bulunmamaktadır.
AMBALAJ:5 lt

6-SEBZE VE MEYVE DEZENFEKTANI
Sebze ve meyvelere sudan,topraktan ve çevreden geçen birçok organizma sadece su ile yıkama sonucu giderilmez. M311 dezenfeksiyon etkisiyle, insan sağlığını tehlikeye sokan bakterileri yok eder. Yiyeceklerin tadını ve kokusunu bozmaz.
AMBALAJ:5 lt