-HALI ŞAMPUANI
Halılarda oluşan kirliliği kolayca çözer. Manuel ve makinalı kullanıma uygundur. Antistatik oldugu için halının kısa zamanda toz tutmasını ve tüylerinin basık olmasını önler. Renkleri bozmaz aksine canlılık sağlar. Konsantre olup kullanım miktarı azdır. Ürünün Tüm kalite belgeleri mevcuttur.

Ambalaj: 50 kg


-HALIDAKİ TANİN BAZLI LEKELERİ ÇIKARMA ÜRÜNÜ
Alkollü içecekler,meyve suları,kola,çay,kahve,çikolata ve dondurma lekeleri gibi suda çözünen lekeleri çıkarır.Tekrar kirlenmeyi geciktirir.Direkt lekeye püskürtülür.
Konsantre olarak kullanılır.

Ambalaj: 1 lt

-HALIDA OLUŞAN,YAĞ VE YAĞ BAZLI LEKELERİ ÇIKARMA ÜRÜNÜ
Sıvı ve katı yağ, renkli kalem, krema, mum, katran, ayakkabı boyası ve yağlı lekeleri çıkarır.Tekrar kirlenmeyi geciktirir. Direkt lekeye püskürtülür.
Konsantre olarak kullanılır.


Ambalaj: 1 lt

-HALIDAKİ SAKIZ,YAPIŞTIRICI VE DIGER YAPIŞKANLARI ÇIKRTICI ÜRÜN
Halı üzerinde bulunan tüm yapışkan lekeleri çok kolayca çıkarır. Sprey şeklindedir.
Konsantre olarak direk lekenin üzerine püskürtülür.


Ambalaj: 0.5 lt

-HALI TEMİZLEME TOZU
Tüm halı ve yükseltilmiş zeminlerin kuru temizliği içindir. İçerdiği hammaddeden dolayı nemli ve granül halde bulunur. Halıdaki kirler, yapısında milyonlarca mikro sünger içeren halı temizleme tozu tarafından emilir. Çok kısa sürede kurur. Islak uygulama olmadığından halıda su lekesi kalmaz, zeminin kuruması beklenmez. Hızlı ve derinlemesine temizler. Kirlenmeyi geciktirir. %98 doğaldır, fosfat ve agartıcı içermez. Nötrdür. Halının kirlilik derecesine göre 1 kg toz 15-20 m² halı temizler.

Ambalaj: 10 kg kova

-HALI PARFÜMÜ
Halılarda hoş bir koku oluşturur. Aynı zamanda kötü kokularıda yok eder.

Ambalaj: 5 lt

-HALI YUMUŞATICI
Bilinen yumuşatıcılardan farklı olarak enzim bazlı olup yüksek performansta yumuşaklık sağlar. Halıda kristalize olmadığından tozlanmaya neden olmaz. Halıya canlı ve yeni bir görünüm verir. Konsantre olup seyreltilerek kullanılır.

Ambalaj: 5 lt