Güneş paneli temizliği
Güneş Paneli Temizleme Maddesi
Güneş panelleri havadaki tozu zamanla üzerine toplamaya başlar. Panellerde de zamanla iyiden iyiye toz ile kaplanır. Bu verimlilik oranı, toz, kir, polen gibi çeşitli partiküllerin panellerin üzerine yapışıp birikmesi ile azalır. Dolayısıyla kirli ve tozlu ortamda, uzun süre temizlenmeyen güneş panellerindeki verimlilik % 30 kadar azalabilir.
Bu durum güneş panellerinden üreteceğiniz elektriği ciddi anlamda azaltır. Güneş tarlanızda çok fazla verim kaybınız olur. Bu durumu hiç kimse istemez. Çünkü bu verim kayıpları size para kaybı olarak hemen döner.
Güneş tarlanızdaki verim kayıplarını yani para kayıplarını en aza indirmek için güneş panellerinin periyodik olarak temizlenmesi şarttır.
İyonize Saf Su ile az miktarda ürün seyreltilerek uygulanır.Düzenli periyotlarda yıkanarak temizlenmesi ve bakım yapılmasıdır. Fotovoltaik panellerde verimliliği arttırmaktadır. Ürün yüzeye zarar vermez ve konsantredir. İşinizi kolaylaştıracak ekonomik bir üründür. Panel üzerindeki her türlü kirliliği çok kolay bir şekilde çözer.

Ambalaj: 10 kg
Ayrıntılı bilgi veya sipariş için telefon numaralarımız:
0 (362) 234 77 15
0543 667 79 36
0553 353 55 64