1-ÇOK AMAÇLİ GENEL TEMİZLİK ÜRÜNÜ
*Tüm yıkanabilir ve silinebilir yüzeylerin temizliğinde kullanılır.
*Derinlemesine temizlik etkisi vardır.
*Sıvı oldugu için yüzeyleri çizmez. Matlaştırmaz
*Cam temizliğindede çok iyi sonuç verir. Günlük temizlikte 5-10 ml/L su Cam temizliğinde 1-2ml/L su AMBALAJ:5 lt

2-ALKOL İÇEREN KONSANTRE TEMİZLİK ÜRÜNÜ
Cam, emaye, taş zeminler ve cilalı yüzeyler gibi tüm yıkanabilir yüzeylerde kullanılır. İz bırakmadan, nazikçe hızlı bir şekilde temizler. Durulama gerektirmez, tek adımda temizlik sağlar. Nötrdür. Hoş kokuludur. Günlük temizlikte 5-20 ml/L su
AMBALAJ:1 lt

3-KİREÇ VE ÇİMENTO KALINTILARINI TEMİZLEME ÜRÜNÜ
İnşaat ve zemin döşeme işlemleri sonrasında çimento, kireç ve harç artıklarının çıkarılmasında kullanılır. Hızlı çözünen asidik bir temizleme ürünüdür. Hidroklorik asit içermez. Kiremit tuğlası, granit, bazalt, cotto gibi aside dayanıklı tüm taşlarda kullanıma uygundur. Mermer gibi kalsiyum karbonat içeren yüzeylerde dikkatli kullanmalıdır. 1/6-1/20 oranında sulandırılarak kullanılır.
AMBALAJ:7 kg kova

4-YÜZEY VE ZEMİN TEMİZLEME, DEZENFEKSİYON ÜRÜNÜ
Yüksek risk alanlarında temizlik ve dezenfeksiyon amaçlı kullanılır. Yüzey ve zeminlerde bulunan bakteriler ve diger patojenler üzerinde dezenfeksiyon etkisi gösterir. Yüzeyde korozyona sebep olmaz kolay durulanır. 10 L suya 300 ml
AMBALAJ:5 lt

5-PİRİNÇ, BAKIR, BRONZ VE GÜMÜŞLER İÇİN PARLATMA ÜRÜNÜ Kuvvetli alkali yapıdaki temizlik maddeleri pirinç, bakır gibi metallerin okside olmasını hızlandırır, ovma maddeleri ise çiziklere neden olur. Bu ürünle yüzey ve eşyalara zarar vermeden temizlik ve parlatmada kullanılır. Yüzeyde filim tabakası oluşturarak havadaki nemden okside olup yüzeyin kararmasını geciktirir. Konsantre olarak kullanılır.
AMBALAJ:0,5 lt

6-PASLANMAZ YÜZEYLER İÇİN TEMIZLIK VE BAKIM ÜRÜNÜ

Asansör, dolap, raf, duvar kaplamaları gibi tüm yüksek derecede çelik içeren yüzeylerin temizlik ve bakımı içindir. Suya ve lekelere karşı koruyucu bir film tabakası oluşturur. Tek adımda bakım ve koruma sağlar. Konsantre olarak kullanılır.
AMBALAJ:0,5 lt

7-BİYOLOJİK GİDER TEMIZLEME ÜRÜNÜ
Ürün içersindeki özel mikroorganizmalar giderlerde, yağ tutucularda, borularda yağ ve diğer organik materyalleri eriterek birikimi önler. Kötü kokuları giderir. Her bir gider için 50-250 ml
AMBALAJ:10 lt

8-ALKALİTEYE DAYANIKLI ZEMİNLER İÇİN KİR VE CİLA SÖKÜCÜ Zemine yerleşmiş yağ ve kirleri temizler. Sökülmesi istenen aşınmış cilayı kolayca çıkarır. Yüzeyi yeni cilaya hazır hale getirir. Ahşap ve alkaliteye dayanıklı olmayan zeminler hariç tüm zeminlerde kullanılır. Cila sökme ilemlerinde 1/3 oranında su ile seyreltilir. Genel temizlik işleminde 1/10 oranında suyla seyreltilir.

9-POLİMER BAZLI SERT CİLA
Ahşap hariç karo taşı, mozaik, pvc, marley, linolyum gibi yüzeylerde kullanılır. Polimer bazlıdır. Yüzeyde kendiliginden parlayan sert ve dayanıklı bir film tabakası oluşturur. Sudan etkilenmez, kir tutmaz, kayganlık yaratmaz. Çok uzun süre dayanıklıdır. Konsantre olarak kullanılır.(1-3/100m2)
AMBALAJ:5 lt

10-SIVI MERMER CİLASI
Mermer, traverten, karo taş gibi kalsiyum karbonat içeren yüzeylerin parlatılmasında kullanılır. Yüzeye nüfuz ederek sert, çizilmeyen son derece parlak bir yüzey oluşturur. Kesinlikle kaydırmaz. Kullanım miktarı az, dayanma süresi uzun ve bakımı kolay olduğu için çok ekonomiktir. İlk uygulama biraz zaman alıcı olmakla birlikte diğer cilalardan farklı olarak yıpranan kısımlar sökülmeden onarılabilir.
AMBALAJ:5 lt

11-İLETKEN ZEMİNLER İÇİN CİLA
Elektronik, telekomünikasyon sanayi ve amaliyathane gibi tıbbi alanlarda sıkça rastlanan iletken zeminler için geliştirilmiş polimer bazlı ciladır. Elektirikli ve elektronik teçhizatın dogru çalışmasını temin eder. DIN EN 1815 normuna uygun antistatik özelliği ile rutin temizlikte kolaylık sağlar. DIN EN 61340 ve DIN EN 1081 standartlarının uygunlugu test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Ahşap, laminat, tekstil yüzeyler hariç tüm suya dayanıklı yüzeylere uygulanabilir. Konsantre olarak kullanılır.(1-3L/100m2)
AMBALAJ:5 L

12-CİLALI YÜZEYLER İÇİN TEMİZLİK VE BAKIM ÜRÜNÜ
Cilalı yüzeylerin günlük temizlik ve bakımı için geliştirilmiş özel bir temizlik maddesidir. Asit yada alkalite içermediğinden cilayı bozmadan ve matlaştırmadan yüzeydeki kirleri temizler. Cilanın ömrünü uzatır. Kayganlık ve film oluşturmaz. 10-15ml/L su
AMBALAJ: 5 L

13-LASTİK İZLERİNİ ÇIKARTMA ÜRÜNÜ
Forklift, araba lastikleri vb. izleri yüzeyden çıkarmak için idealdir. Yanmış inatçı lekelerde de etkilidir. Köpük yapmaz. Otomat, cila makinası veya rasant sisteme uygulanabilir. Günlük temizlikte %2-5 oranında periyodik temizlikte otomatlarda %25-50 oranında suyla seyreltilerek kullanılır.
AMBALAJ:10 L

BANYO,WC TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

1-SANİTAR ALANLAR İÇİN JEL TEMİZLİK ÜRÜNÜ
Yüzeylerdeki kireç, kir ve üre taşını kolayca temizler. Jel formülünden dolayı özellikle dikey ve eğimli yerlerde ürün yüzeye daha uzun süre nüfuz eder. Daha etkili temizlik sağlar. Yüksek temizleme gücüne sahiptir. Hoş kokuludur. İçerdiği koruyucu maddelerden dolayı armatürlere zarar vermez. Tehlike sembolü içermez. AMBALAJ:1 lt

2-BANYO VE TUVALET TEMİZLEME ÜRÜNÜ
Özellikle kireç ve üre taşı gibi birikintileri çözer. Tüm yıkanabilir ve silinebilir sanitasyon malzemelerinde güvenle kullanılır. Mermer gibi kalsiyum karbonat içeren taş yüzeylerde direkt olarak kullanılmaz. Metal yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Korozyona neden olmaz. AMBALAJ: 1 lt

3-WC TEMİZLEME ÜRÜNÜ
Tuvaletlerin iç yüzeyinde oluşan sarı pas lekelerini, kireç ve üre taşı gibi birikimleri kimyasal etkinliği ile çözer, temizler. Ağır kokuların oluşmasını önler, mikropları öldürür, tuvaletleri dezenfekte eder. Kimyasal etkinliği çok yüksektir. Sadece WC temizliğinde kullanılır.
AMBALAJ: 1 lt

4-TIKANMIŞ GİDERLERİ AÇMA ÜRÜNÜ
Kullanımı kolay ve etkilidir. Donmuş yağları eriterek giderleri açar, dezenfekte edici özelliğe sahiptir. Kokuları giderir. Periyodik kullanımda tıkanmaları önler.
AMBALAJ:4 kg kova